top of page
Nedej jen na naše slovo!

My kurz samozřejmě milujeme, ale nejsme v tom sami!

Co o kurzu říkají účastníci minulých ročníků?

"Seznamovací kurz Via Lucis můžu jen a pouze doporučit. Nejenže poznáváte své budoucí spolužáky, ale jelikož se jedná o kurz dvou kateder, seznámíte se i se skvělými lidmi, které byste jinak neměli možnost poznat. Během celého týdne pro Vás budou mít úžasní pořadatelé připravenou spoustu aktivit, zábavných úkolů a her, díky kterým možná zjistíte něco nového nejen o ostatních, ale i sami o sobě. Jako bývalá účastnice tento kurz můžu tedy vřele doporučit."

 

Lea M., účastnice ročníku 2021

"Jet na seznamovák mi jako prvákovi přišlo jako dobrej nápad, a zpětně to můžu víc než potvrdit! Kdo nebyl na začátku andry na Via, má prostě se všema jinej (slabší) vztah. Samotnej kurz byl zocelující a občas divoký. Škoda, že nejde jezdit každej rok :)."

Kryštof S., účastník ročníku 2019

"Via pro mě byl velký zážitek, ze kterého si odnáším vzpomínky a kamárady na celý život. Není to typický vysokoškolský seznamovák, ale doporučuju všema deseti, rozhodně to stojí za to!"

Verča C., účastnice ročníku 2018

"Před odjezdem jsem se bála neznáma a samoty, ale díky konceptu kurzu a pečlivosti s jakou je naplánován mě tyto obavy opustily hned v prvních minutách a už samotná cesta vlakem na kurz se stala krásnou vzpomínkou"

Barča B., účastnice ročníku 2020

"Kurz mi přinesl do života nejen úžasné lidi, ale také mi umožnil vystoupit z komfortní zóny. Díky tomu jsem se o sobě i o druhých mnoho dozvěděla a mohla tak kurz prožít intenzivněji než jakýkoliv jiný"

Veru R., účastnice ročníku 2019

"Via Lucis je moje srdcovka. Seznámil jsem se s budoucími spolužáky, kteří se pak stali mými kamarády. Více jsem poznal sám sebe a své limity. A taky zažil dobrodružství, na která doteď rád vzpomínám"

Jára K., účastník ročníku 2018

"Ze seznamováku Via Lucis jsem odjížděla nejen s mnoha zážitky, ale také s novými přáteli, chutí do života a namotivovaná do studia. Díky promyšleným aktivitám jsme dokázali poznat jeden druhého, ale také sami sebe, své pozitivní i negativní stránky. Zažili jsme spoustu zábavy a bylo to něco, na co vzpomínám dodnes."

Sára Č., účastnice ročníku 2019

Věříme, že i tobě se na kurzu bude líbit a že si z něj odneseš tolik co Jára, Verča, Barča a další.

Přidáš se k nim?

bottom of page