top of page
Nedej jen na naše slovo!

My kurz samozřejmě milujeme, ale nejsme v tom sami!

Co o kurzu říkají účastníci minulých ročníků?

"Prvně jsem na seznamovák jet nechtěla, protože jsem se bála, nikoho jsem tam neznala, vůbec jsem nevěděla, co čekat. Ale jsem moc ráda, že jsem nakonec jela, protože jsem si to skvěle užila. Via Lucis nám vytvořilo nezapomenutelné zážitky, na které budu navždy se smíchem vzpomínat. Také jsem si zde našla skvělé kamarádky bez, kterých si život na vysoké nedokážu představit. Přihlaš se a nenech se připravit o tento #ViaPocit. Tohle musíš zažít na vlastní kůži! 🌞"

 

Barča, účastnice ročníku 2023

"Seznamovák Via Lucis mi dal nejen krásné obohacující zážitky ale také kamarádky, které bych jinak neměla šanci takhle hluboce poznat. Skvělý lidé, krásné prostředí, pohoda a klid… nic víc jsem si ani přát nemohla. Do teď na to s holkami vzpomínáme a jely bychom hned znovu. Via pocit musí prostě zažít každý správný Andračlověk"

 

Renča, účastnice ročníku 2023

Via Lucis seznamovací kurz byl úžasný zážitek! Poznala jsem se s novými lidmi a naučila se spoustu zajímavých věcí o komunikaci a o hlavně vysokoškolském životě. Celkově to bylo skvěle zorganizované a atmosféra byla příjemná a uvolněná. Doporučila bych účast i letošním prvákům, protože je to skvělá příležitost začít svou univerzitní cestu s novými přáteli a plnou podporou."

 

Péťa, účastnice ročníku 2023

"Via lucis byl nezapomenutelný seznamovací kurz, který nelze popsat, ale musí se zažít 🌞. Byl to týden, který měl všechno. Vrátila jsem se nejen s pocitem, že jsem poznala spoustu skvělých lidí, ale také že jsem poznala více sebe samu a kdyby byla možnost jet znovu, neváhala bych ani minutu."

 

Karolína, účastnice ročníku 2022

"Seznamovací kurz Via Lucis můžu jen a pouze doporučit. Nejenže poznáváte své budoucí spolužáky, ale jelikož se jedná o kurz dvou kateder, seznámíte se i se skvělými lidmi, které byste jinak neměli možnost poznat. Během celého týdne pro Vás budou mít úžasní pořadatelé připravenou spoustu aktivit, zábavných úkolů a her, díky kterým možná zjistíte něco nového nejen o ostatních, ale i sami o sobě. Jako bývalá účastnice tento kurz můžu tedy vřele doporučit."

 

Lea M., účastnice ročníku 2021

"Jet na seznamovák mi jako prvákovi přišlo jako dobrej nápad, a zpětně to můžu víc než potvrdit! Kdo nebyl na začátku andry na Via, má prostě se všema jinej (slabší) vztah. Samotnej kurz byl zocelující a občas divoký. Škoda, že nejde jezdit každej rok :)."

Kryštof S., účastník ročníku 2019

"Před odjezdem jsem se bála neznáma a samoty, ale díky konceptu kurzu a pečlivosti s jakou je naplánován mě tyto obavy opustily hned v prvních minutách a už samotná cesta vlakem na kurz se stala krásnou vzpomínkou"

Barča B., účastnice ročníku 2020

"Kurz mi přinesl do života nejen úžasné lidi, ale také mi umožnil vystoupit z komfortní zóny. Díky tomu jsem se o sobě i o druhých mnoho dozvěděla a mohla tak kurz prožít intenzivněji než jakýkoliv jiný"

Veru R., účastnice ročníku 2019

"Via Lucis je moje srdcovka. Seznámil jsem se s budoucími spolužáky, kteří se pak stali mými kamarády. Více jsem poznal sám sebe a své limity. A taky zažil dobrodružství, na která doteď rád vzpomínám"

Jára K., účastník ročníku 2018

"Via pro mě byl velký zážitek, ze kterého si odnáším vzpomínky a kamárady na celý život. Není to typický vysokoškolský seznamovák, ale doporučuju všema deseti, rozhodně to stojí za to!"

Verča C., účastnice ročníku 2018

"Ze seznamováku Via Lucis jsem odjížděla nejen s mnoha zážitky, ale také s novými přáteli, chutí do života a namotivovaná do studia. Díky promyšleným aktivitám jsme dokázali poznat jeden druhého, ale také sami sebe, své pozitivní i negativní stránky. Zažili jsme spoustu zábavy a bylo to něco, na co vzpomínám dodnes."

Sára Č., účastnice ročníku 2019

Věříme, že i tobě se na kurzu bude líbit a že si z něj odneseš tolik co Jára, Verča, Barča a další.

Přidáš se k nim?

bottom of page