top of page
IMG_20210825_181048.jpg

Neděláme tuctový seznamovák

Chceš si ze seznamováku odnést skutečné zážitky a opravdu pevná přátelství?

 

My víme, jak na to!

Pevná přátelství od prvních minut

Díky neotřelé koncepci kurzu s více než dvacetiletou tradicí získáš již od začátku svého vztahu s novými spolužáky úžasné zážitky, na které budete společně ještě dlouho vzpomínat.

Něco nového i o sobě

Program kurzu ti dá spoustu příležitostí se na sebe podívat z nových úhlů a vidět se zase trochu jinak a poznat se zase o kus lépe.

Netradiční zážitky, které jinde nenajdeš

Kurz tvoříme podle pravidel takzvané zážitkové pedagogiky, díky čemuž dostaneš příležitost se zúčastnit spoustu skvělých a promyšlených programů, u kterých se prověříš i pobavíš.

Umíme se ale i bavit!

To ovšem neznamená, že budeš od rána do noci běhat po lese nebo šaškovat na dvorku. I my jsme jen lidé a do toho studenti a záleží nám i na tom, aby bylo o zábavu postaráno.

Vše o kurzu

Co tě o kurzu zajímá? Vše podstatné se dozvíš níže!

Co je to zážitková pedagogika?

Zajímá tě, co je to ta naše "zážitkovka" a proč na ni stavíme celý kurz? Mrkni se zde, najdeš tam vše o tom, proč je náš kurz jedinečný

DSC_0565.JPG

Kdo to letos připravuje?

Chceš poznat tým, který už pilně pracuje na letošním kurzu a dorazí pak na místo? Tady najdeš naše fotky a také pár našich vlastních slov.

DSC_0624.JPG

A co na kurz říkají účastníci?

My jsme z kurzu nadšení. Ale co říkají účastníci předešlých ročníků? Tady si můžeš přečíst, jak na kurz vzpomínají studenti i absolventi obou kateder.

Najdete si na kurzu čas i na focení?

Chceš se mrknout na nějaké střípky předešlých kurzů a jejich programů? Zde najdeš fotky různých témat, které ti udělají ještě bližší představu.

Kde, kdy, za kolik?

Zajímá tě, kde a kdy se kurz koná, kolik za něj zaplatíš, komu se ozvat, a kde najdeš nejaktuálnější informace k letošnímu ročníku? Tady najdeš všechno přehledně na jednom místě!

bottom of page