Seznamte se s týmem, který pro vás kurz pořádá:

Eliška

ANDRA, 3. ročník Bc.

Schönen Tag Euch allen. V kostce jsem pozitivní, úsměvavá, pečovatelská, ale také umím být pěkný pedant a výbušná. Pocházím ze Sudet, mám přehršel sourozenců, hraju divadlo, učím na 1. stupni ZŠ a ano, s radostí využívám krás českého jazyka. Zbožňuju Marvel a srdcovkou mého dětství je Kobra 11 a Jason Statham v roli kurýra. Důležitá zpráva: na Via platí, že kdo neumí štípat dříví nebo rozdělat oheň, může se u mě hlásit na praxi. TĚŠÍME SE NA VÁS! <3

eliška.png

Káťa

kata.png

ANDRA, 2. ročník Bc.

Ahoj!

Jsem Káťa, původně pocházím z Krkonoš, ale teď bydlím na půl i v Praze. Zbožňuju léto, je to totiž bezstarostné období volna a také čas trampování, sjíždění vody, táborů a akcí – a to přesně mám nejradši. Přes den být venku, vejletit nebo blbnout s dětma a večer si v klidu sednout, v dobré společnosti si dát pěkně vychlazené točené a zahrát si nějakou deskovku. Mimo svůj volný čas studuju andragogiku a pracuju v interním HR. No a taky se podílím na přípravě tohoto bombovýho kurzu, – věřte mi, že to bude jízda! 

Těším se na Vás!

Káťa

Míša

ANDRA, 3.ročník Bc.

Ahoj, jmenuji se Míša. Mám ráda tanec, hudbu, víno, zpěv - zkrátka dobrou společnost a když se něco děje. Jsem závislá na svém diáři, baví mě plánovat a organizovat nové věci. Když zrovna nejsem na tanečním sále, v práci nebo ve škole, tak si ráda posedím v nějaké útulné kavárně nad šálkem dobré kávy.

míša.jpg
adel.jpg

Áďa

ANDRA, 2.ročník Bc.

Ahoj, jmenuji se Áďa, a kromě andragogiky studuji také sociologii. Pocházím z Třebíče a mám moc ráda kočky, kávu a dobrou společnost lidí kolem sebe. Snažím se žít co nejaktivněji, takže moc ráda spotruji nebo něco tvořím. Když mám volnou chvíli tak si ráda pustím film či seriál nebo otevřu knížku. Miluju léto a poznávání nových lidí, takže se neskutečně těším na kurz a věřím, že si ho společně užijeme.

Barča

ANDRA, 3.ročník Bc.

Ahoj, jsem Barča. Když se zamyslím nad svými oblíbenými činnostmi, musím být už v důchodovém věku, neboť mezi ně patří četba, šití, vaření, hraní deskových her, procházky a sledování vědomostních pořadů. Jenom to vstávání v 5 ještě nedávám. Do dětských let mě vrací snad jen fakt, že před Riskuj! dávají Scooby Doo. Mezi mé mladistvější zájmy patří cestování, navštěvování galerií, víno, jóga a dobrý kafe, což vlastně chci dělat i jako důchodce:D

barča.jpg

Vojta

vojtěch.png

ANDRA, 1.ročník Bc.

Zdárek párek! Jsem pardubický poleno a jako člověk z roviny mám radost vždycky, když se dostanu někam do lesů a hor. A že na Vávrovce je překrásno! Když v lesích nejsem, rád se mrknu na film nebo seriál. Při každý aktivitě rád poslouchám hudbu, na který jsem malinko závislej :D. Jsem taky pro každou srandu a to hlavně na pártoškách, na kterých mě přeci jen, když to teda zrovna jde, najdete nejjistěji. Taky rád se tupě usmívám. A poslední důležitá věc, kdyby vám kdykoliv došlo pívo, přijďte za mnou, mám ho vždy dost pro všecky :D.

Anička

ANDRA, 1.ročník Bc.

Ahoj, jmenuju se Anička. Žiju v Praze a moc ráda se po ní procházím. Ve volném čase si zafidlám na housle, koukám na seriálek nebo brnkám na ukulele a zpívám. Miluju psy a všechny takový ty fufu huňatý zvířátka :D. Ačkoli jsem zdánlivě tichá a nenápadná, jsem celkem ukecaná a ráda se směju (i nahlas - to je bohužel často vtipnější než moje hlášky). Co se týče jídla, miluju sushi, brownies a kyselý okurky (ne dohromady). Největší radost mi dělá příjemná společnost, sklenka růžového vína a vůně čerstvě vypraného prádla. Tak jsem toho na sebe práskla dost, tak snad už jen, že se na vás všechny moc těším!

IMG-20210329-WA0002.jpg
IMG-20210329-WA0005.jpg

Markét

ANDRA, 1.ročník Bc. 

Ahooj, já jsem Markét. Pocházím z Jizerek, takže jsem zvyklá na déšť a na cesty, které vedou pořád do kopce. Často chodím na procházky - nejlépe, když končí někde v kavárně. Moje orientační schopnosti jsou sice marné, ale z kavárny do kavárny trefím spolehlivě. Miluju slunečné dny, pomalý snídaně a hlavně lívance. Ráda si povídám, odškrtávám položky v diáři a někdy se směju, i když se to zrovna nehodí. Myslím si, že je důležité mít se pořád na co těšit a na kurz já se těším moc :).