top of page
Seznam se organizátory

Tým Via Lucis každoročně obměňuje svoje složení.

Kdo tým tvoří letos? Dozvíš se tu!

Simča

Ahojky! Jmenuju se Simča, pocházím z Harrachova a jsem taková záchranářka oboru pedagogiky v našem týmu. Jsem člověk všehochuti, baví mě strašně moc věcí, jsem trochu bláznivější, ale to se projevuje časem :D. Nepohrdnu ani nějakým alkoholem a nejrůznějšíma akcema. Miluju psy, svou rodinu, přírodu, sport, ale hlavně trávení času s lidmi... jo a taky espresso-tonic. V Praze taky hlídám děti, ráda se procházím, dělám si minipikniky a prostě žiju a kochám se městem. 

Pedagogika, 1. ročník Bc.

Káťa

Jsem Káťa, původně pocházím z Krkonoš, ale teď bydlím na půl i v Praze. Zbožňuju léto, je to totiž bezstarostné období volna a také čas trampování, sjíždění vody, táborů a akcí – a to přesně mám nejradši. Přes den být venku, vejletit nebo blbnout s dětma a večer si v klidu sednout, v dobré společnosti si dát pěkně vychlazené točené a zahrát si nějakou deskovku. Mimo svůj volný čas studuju andragogiku a pracuju v interním HR. No a taky se podílím na přípravě tohoto bombovýho kurzu, – věřte mi, že to bude jízda! 

Andragogika, 3. ročník Bc.

Markét

Ahoj, já jsem Markét. Pocházím z Jizerek, takže jsem zvyklá na déšť a na cesty, které vedou pořád do kopce. Strašně se nudím při jízdách metrem, kde nedokážu vydržet stát ani minutu. Na párty s kamarády naopak vydržím dlouho a nevadí mi z nich odcházet jako poslední(myslím si taky, že červené víno je bezkonkurenčně lepší než to bílé). Hrozně ráda si povídám a někdy se směju, i když se to zrovna nehodí. Mimo studium lektoruju, posedávám v kavárnách nebo bloudím po Praze, protože se moc neumím oerientovat v mapách. Myslím si, že je důležité pořád se mít na co těšit a na kurz já se těším moc :).

Andragogika, 2. ročník Bc.

Majda

Zdarec! Jsem Magdalena, která se k týmu přidala letos jako prvačka na dvojoboru andry a sociologie. Je možný, že už jsme se někdy potkali v moshpitu nebo v galerii, což jsou vedle objevování zapadlejch hospod a patlaní umění moje oblíbený aktivity. Potrpím si na dobrou rockovou hudbu, za kterou utrácím nekřesťanský množství peněz. Jsem pro každou ptákovinu, kejkli a habaďůru a těším se, až to ma Via spolu rozbalíme!

Andragogika (+ Sociologie), 1. ročník Bc.

Áďa

Ahoj, jmenuji se Áďa, a kromě andragogiky studuji také sociologii. Pocházím z Třebíče a mám moc ráda kočky, kávu a dobrou společnost lidí kolem sebe. Snažím se žít co nejaktivněji, takže moc ráda spotruji nebo něco tvořím. Když mám volnou chvíli tak si ráda pustím film či seriál nebo otevřu knížku. Miluju léto a poznávání nových lidí, takže se neskutečně těším na kurz a věřím, že si ho společně užijeme.

Andragogika (+ Sociologie), 3. ročník Bc.

Vojta

Zdárek párek! Jsem pardubický poleno a jako člověk z roviny, kde jsou jen nekonečné lány polí mám radost vždycky, když se dostanu někam do lesů a hor. A že na Vávrovce je překrásno! Když v lesích nejsem, rád si zahraju nějakou tu gamesku nebo spím. Jsem taky pro každou srandu a to hlavně na pártoškách, na kterých mě přeci jen najdete nejjistěji. Mimo studium a volný čas věnuju svůj čas recruitmentu, ve kterým pracuju.

Andragogika, 2. ročník Bc.

bottom of page