Seznamte se s týmem, který pro vás kurz pořádá:

Eliška

ANDRA, 2. ročník Bc.

Schönen Tag Euch allen, nerada chodím kolem horké kaše, takže to vezměme stručně. Pocházím ze Sudet, mám 6 sourozenců, věnuji se zpěvu, divadlu a nebráním se žádné akci a zážitkům s ní spojenými. Mám silnou osobnost, nebo alespoň obrněnou vnější fasádu, jelikož neznám film, který by mě nebyl schopný dohnat k slzám. A ten zbytek, no, těžko vyjádřit slovy, proto se těším, až se poznáme osobně na kurzu.
PS: Nezapomeňte si přibalit Milku a lahvinku.

Káťa

ANDRA, 1. ročník Bc

Ahoj!

Jsem Káťa, děvčátko z hor, kde vládne všemocný Krakonoš. Mezi mé zájmy patří tanec, lyžování a čas strávený s Přáteli a hlavně teda mými přáteli, ideálně s dobře vychlazeným točeným k tomu. Kromě Via Lucis vedu také dětské tábory a věnuji se mezikulturnímu vzdělávání.

Těším se na Vás!:)

Johnny

PEDA, 1. ročník Mgr.

Pěstuji cypřiše a rajčata a dělám z nich kečup, zabývám se krasobruslením a volný čas trávím na zahrádce a starám se o svuj fíkus. Sem tam si vyřežu nějakou píšťalu a mohu se pochlubit, myslím si, skvostnou sbírkou sušených hub.

Míša

ANDRA, 2.ročník Bc.

Ahoj, jmenuji se Míša. Mám ráda tanec, hudbu, víno, zpěv - zkrátka dobrou společnost a když se něco děje. Jsem závislá na svém diáři, baví mě plánovat a organizovat nové věci. Když zrovna nejsem na tanečním sále, v práci nebo ve škole, tak si ráda posedím v nějaké útulné kavárně nad šálkem dobré kávy.

Áďa

ANDRA, 1.ročník Bc.

Ahoj, jmenuji se Áďa, a kromě andragogiky studuji také sociologii. Pocházím z Třebíče a mám moc ráda kočky, kávu a dobrou společnost lidí kolem sebe. Snažím se žít co nejaktivněji, takže moc ráda spotruji nebo něco tvořím. Když mám volnou chvíli tak si ráda pustím film či seriál nebo otevřu knížku. Miluju léto a poznávání nových lidí, takže se neskutečně těším na kurz a věřím, že si ho společně užijeme.

Barča

ANDRA, 2.ročník Bc.

Ahoj, jsem Barča. Když se zamyslím nad svými oblíbenými činnostmi, musím být už v důchodovém věku, neboť mezi ně patří četba, šití, vaření, hraní deskových her, procházky a sledování vědomostních pořadů. Jenom to vstávání v 5 ještě nedávám. Do dětských let mě vrací snad jen fakt, že před Riskuj! dávají Scooby Doo. Mezi mé mladistvější zájmy patří cestování, navštěvování galerií, víno, jóga a dobrý kafe, což vlastně chci dělat i jako důchodce:D

Simi

ANDRA, 3. ročník Bc.

Ahoj!

Znáte tu hru, kdy se človíček představí na základě jednotlivých písmen ve svém jménu?

O mně by vypovídalo asi následující...

 

S běratel zážitků                                         I novativní tvořílek    

 

                              M ilovník pilates a jógy

 

 O bdivovatel přírodních krás                                   N adšenec pro historii a umění         

                                                A mbiciózní student

  • Facebook Clean Grey
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now