top of page
Seznam se organizátory

Tým Via Lucis každoročně obměňuje svoje složení.

Kdo tým tvoří letos? Dozvíš se tu!

vaver2_edited.jpg

Eliška V.

Ahoj! Jsem ta mladší Eliška.

Andragogiku studuju dvouoborově s pedagogikou, obojí na Fildě. Jsem v prváku, takže i ve Via jsem taky prvním rokem. 

 

Když můžu, výletuju - ráda vysedávám po kavárnách ve městě, miluju hory (ale nerada chodím do kopce), moře, přírodu a kytky. Baví mě boulder a taky ráda šiju. 

 

Loni jsem si Via jako účastnice moc užila, tak se těším, až společně tu super atmosféru zažijeme znovu!
 

Andragogika + Pedagogika, 1. ročník Bc.

eliska.jpg

Eliška

Ahoj! Jsem jedna ze dvou Elišek v našem týmu, ta starší nikoli moudřejší haha. Bazíruju ale na svým druhým jménu Anna a studuju ve druháku na andře. Jsem z Českých Budějovic, který jsou od Vávrovky kousek, takže to mám za rohem a už se na tebe i na Via těším!

Ve volném čase jsem ráda v přírodě, cvičím na housle a zpívám alt. Mými jazyky lásky jsou words of affirmation, sdílení svačin, ale rozhodně ne odepisování. Miluju podzim a roadtripy s playlistem Zeppelinů, Sleeping at Last nebo Marušky Rottrový. 

Mám blbý vtipy, kterým se směju jen já a miluju sýr. Můj životní citát: jablko denně, doktorů méně.

Andragogika, 2. ročník Bc.

ota.jpg

Ota

Ahoj, jsem jeden z jednoho Oty na kurzu! Nespleteš si mě už jenom díky tomu, že jsem jediný muž v týmu - zatím? Mám rád hudbu a hraju v kapele s kamarádem, kterýho jsem potkal na Via. Rád se uvolním i doma četbou, filmem, procházkou, nebo amatérskou hudební produkcí. Není mi cizí ani sport - dělám sportovní šerm ve vysokoškolskym sportovním klubu.


Na Vávrovce mám rád švandu, koupání v místních tělech vody a vůni lesa. Andragogiku, personalistiku a Via Lucis jsem si zamiloval a doufám, že se tak stane i pro Vás!

Andragogika, 2. ročník Bc.

Verča

Ahojky všem! Jelikož jsme letos ve via dvě Verči, tak mi klidně pro ulehčení můžeš řikat Ofinka 😄 

Po prázdninách bych snad úspěšně měla nastoupit do třeťáku. Ale nenech se zmást, neúspěsně jsem byla už dva roky na peďáku, takže jsem v týmu největší geront.

Každopádně jsem rodilá 'pražačka', ale odjakživa žiju na legendární jižní periferii se záminkou se, co nejdřív přesunout blíž k centru, kde stejnak trávim 90% času. Na kvalitní hospůdky, koncerty a výstavy nedám dopustit!

S příchodem léta zase začínaj moje oblíbenosti v podobě šnorchlování, čundrů, fesťáků a taky v neposlední řadě Via seznamovák! 🌞 Tak si ho nenech ujít, páč stojí vážně za to. Těšim se v srpnu na milované Vávrovce ✨

palk_edited.jpg

Andragogika, 2. ročník Bc.

Magda

Nazdar! Jsem Magda, třeťačka z andry a taky trochu vetřelec z dvojoborový sociologie. Je dost pravděpodobný, že jsme se potkali v moshpitu, ideálně na mým svatosvatě nejmilovanějším Madhouse Express, nebo na jednom z letních festivalů typu Povaleč nebo  Deziluze. Jsem vášnivá konzumentka hudby, ilustrace a miluju mikrofotky mini roztomilejch barevnejch houbiček. Jednou se chci vrátit na svatojakubskou pouť na koňským hřbetě a na druhý erasmus do Portugalska. Když nevím, co se životem, nakupuju martensky z druhý ruky nebo zkouším zprovoznit můj nový šicí stroj. Jestli úspěšně vyhraju válku s bakalářkou, bude tento kurz mým posledním a zároveň cca týden před státnicemi, takže se maximálně těším a pořádně si to užijeme!

magda.jpeg

Andragogika (+ Sociologie), 3. ročník Bc.

vercamas_edited.jpg

Verča M.

Čauky! já jsem Verča, ta mladší (Verči poznáš podle brýlí :)) Na andře i ve via jsem prvním rokem a obojí si moc užívám. Miluju teplo a sluníčko, a s tím spojené procházky, pikniky nebo posedávání na zahrádce kaváren. Nejvíc času trávím s kamarády na pivu nebo chronickou prokrastinací. Ráda podnikám výlety do zahraničí i po Čechách a vždycky, všude a všechno fotím. Věčně něco nestíhám a pořád chodím pozdě.

Andragogika, 1. ročník Bc.

bottom of page