Seznamte se s týmem, který pro vás kurz pořádá:

Eliška

Schönen Tag Euch allen, nerada chodím kolem horké kaše, takže to vezměme stručně. Pocházím ze Sudet, mám 6 sourozenců, věnuji se zpěvu, divadlu a nebráním se žádné akci a zážitkům s ní spojenými. Mám silnou osobnost, nebo alespoň obrněnou vnější fasádu, uvnitř jsem něžná květinka s výbušnými poupaty, kterou roznítí především nedochvilnost, kritika a marnění časem. Ale nebojte, věřím, že si padneme do oka a kurz si užijeme na maximum.

Pac a pusu, na viděnou v září.

Helča

ANDRA, 3. ročník Bc.

Ráno? S kávou... Ve stresu? S kávou... V práci? S kávou... Šťastná? S kávou... Inspirace? S kávou... S kamarády? A s kávou... Na Via lucis? S kávou... No dobře, mám evidentně ráda kafe. :D 

Johnny

PEDA, 3. ročník Bc.

Pěstuji cypřiše a rajčata a dělám z nich kečup, zabývám se krasobruslením a volný čas trávím na zahrádce a starám se o svuj fíkus. Sem tam si vyřežu nějakou píšťalu a mohu se pochlubit, myslím si, skvostnou sbírkou sušených hub.

Míša

Ahoj, jmenuji se Míša. Mám ráda tanec, hudbu, víno, zpěv - zkrátka dobrou společnost a když se něco děje. Jsem závislá na svém diáři, baví mě plánovat a organizovat nové věci. Když zrovna nejsem na tanečním sále, v práci nebo ve škole, tak si ráda posedím v nějaké útulné kavárně nad šálkem dobré kávy.

Lucie

ANDRA, 2. ročník Bc.
Kromě andragogiky studuji ještě speciální pedagogiku. Když tedy zrovna nepřebíhám mezi fakultami, nejčastěji mě najdete ve škole, kde učím, na skautské schůzce nebo na výletě v lese. A když si udělám trochu času pro sebe, ráda něco tvořím, hraji na kytaru, vymýšlím nové projekty a učím se od inspirativních lidí v mém okolí.

Barča

Ahoj, jsem Barča. Když se zamyslím nad svými oblíbenými činnostmi, musím být už v důchodovém věku, neboť mezi ně patří četba, šití, vaření, hraní deskových her, procházky a sledování vědomostních pořadů. Jenom to vstávání v 5 ještě nedávám. Do dětských let mě vrací snad jen fakt, že před Riskuj! dávají Scooby Doo. Mezi mé mladistvější zájmy patří cestování, navštěvování galerií, víno, jóga a dobrý kafe, což vlastně chci dělat i jako důchodce:D

Simča

ANDRA, 2. ročník Bc.

Ahoj!

Znáte tu hru, kdy se človíček představí na základě jednotlivých písmen ve svém jménu?

O mně by vypovídalo asi následující...

 

S běratel zážitků                                         I novativní tvořílek    

 

                              M ilovník pilates a jógy

 

 O bdivovatel přírodních krás                                   N adšenec pro historii a umění         

                                                A mbiciózní student

  • Facebook Clean Grey
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now