Ahoj!

 

Gratulujeme Ti k úspěšnému přijetí na katedru Andragogiky a PŘ/Pedagogiky. Rádi bychom Tě touto cestou pozvali na seznamovací kurz Via Lucis, který už tradičně pořádáme pro studenty 1. ročníků bakalářského studia naší katedry.

Co od kurzu můžeš očekávat? Nejedná se jen o možnost seznámit se s novými spolužáky ještě před začátkem školy, ale také příležitost zjistit mnoho užitečných informací o studiu, užít si příjemné chvíle na jihu Čech a snad se dozvědět i něco nového sám o sobě.

Kurz proběhne na hájence Vávrovka nedaleko Veselí nad Lužnicí, na místě obklopeném přírodou a vzdáleného od každodenních hektických dnů. Datum, které by sis měl/a poznamenat v diáři, je 22. - 27. září. Co dále stojí za zmínku je, že celý kurz stojí na principech zážitkové pedagogiky, nudu tedy rozhodně nečekej.

Cena kurzu je příjemná, jedná se o 1950 Kč, a zahrnuje ubytování, stravu i veškerý program. Více informací najdeš na našich stránkách www.via-lucis.eu. Na stejném místě je i přihláška. Tu prosím vyplň a pošli ideálně do 31. srpna 2019.

 

Dalším místem, kde najdeš doplňující informace ke kurzu a můžeš vyzjistit, kdo s Tebou na kurz pojede, je facebooková skupina Via lucis 2019. Nezapomeň se do ni tedy přidat.

 

Užívej si zasloužené prázdniny, budeme se na Tebe těšit v září!

 

Zdraví tým Via Lucis,

 

Simi, Honzík, Helča, Lucie, Míša, Barča a Eliška

  • Facebook Clean Grey
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now